1. Zapraszamy w tym tygodniu na msze święte, nabożeństwa i spotkania:
* w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 8:30 i 18:00;
* w czwartek – po mszy świętej wieczornej spotkanie dla DOMOWNIKÓW BOGA;
* w piątek - od godz. 17:00 do 18:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Przeżywamy dziś Niedzielę Słowa Bożego. Z tej racji młodzież z Kręgu Biblijnego przygotowała fragmenty z Pisma Świętego, które można zabrać
przy wyjściu z Bazyliki. Ponadto na kanale You Tube i na Facebooku Kręgu Biblijnego został opublikowany filmik na temat dzisiejszej Niedzieli.

Zachęcamy do obejrzenia.

3. BIURO PARAFIALNE BĘDZIE CZYNNE:
* we wtorek i piątek od godz. 10:00 do 12:00.

4. Dziękujemy z ofiary, które złożone zostały na cele charytatywne.
Informujemy, iż Stowarzyszenie „Łatwo Pomagać” w czasie koncertu kolęd, który odbył się w naszej Bazylice dnia 9 stycznia br. zebrało na rzecz Marcina kwotę 2.351, 26 zł. Kolejna zbiórka na rzecz Marzeny odbyła się w ubiegłą niedzielę 16 stycznia br. Zebrano 3.864,92 .

5. Dziękujemy raz jeszcze za wszystkie zaproszenia na kolędy indywidualne. Parafian, którzy pragną odbyć kolędę w kościele zapraszamy na mszę świętą i spotkanie kolędowe do Bazyliki jutro w poniedziałek 24 stycznia o godz. 18:00.

6. MIŁOSIERDZIU BOŻEMU POLECAMY ZMARŁYCH:

• Śp. + ROMAN KARAPULKA z ul. Konopnickiej w Koronowie.
    Przeżył lat 65. Pogrzeb odbył się w poniedziałek 17 stycznia;
  • Śp. + DANUTA BONIEK z ul. Rubinowej w Koronowie. Przeżyła lat 58.
    Pogrzeb odbył się w poniedziałek 17 stycznia;
  • Śp. + ELŻBIETA KINDRAT mieszkanka DPS w Koronowie.
    Przeżyła lat 61. Pogrzeb odbył się we wtorek 18 stycznia;
  • Śp. + ZDZISŁAW WIERTLEWSKI z ul. Bydgoskiej w Koronowie.
    Przeżył lat 70. Pogrzeb odbył się we wtorek 18 stycznia;
  • Śp. + EUGENIUSZ BANASZEWSKI z ul. Bukowej w Koronowie.
    Przeżył lat 85. Pogrzeb odbył się w czwartek 20 stycznia.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

niedziela słowa bożego plakat.jpg

logotyp1  ffffff.jpg logo.png logotyp2 sygnet.png R.png logotyp4 centrum-wiez.jpg