pieczec

  • baner1a.jpg
  • baner3a.jpg
  • baner2a.jpg

Przeżywamy dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). W czasie każdej mszy świętej poświęcone zostaną kreda i kadzidło…
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy na msze święte w dni powszednie, które odprawiamy w kościele Św. Andrzeja o godz. 830 i w Bazylice o godz. 1800 z wyjątkiem najbliższego poniedziałku.
W poniedziałek 7 stycznia o godz. 1800 zapraszamy na KONCERT ŚWIĄTECZNY w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego oraz naszej parafialnej scholii liturgicznej „Rozmiłowani w Panu”.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W środę o godz. 830 i 1800 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W czwartek po wieczornej mszy świętej spotkanie DOMOWNIKÓW BOGA.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1700 do 1800 w Bazylice.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolekta z następnej niedzieli przeznaczona będzie na cele gospodarcze.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informujemy, że biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w poniedziałek, środę
i piątek w godzinach od 1000 do 1200.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLAN KOLĘD:

Niedziela 6 stycznia 2019 r. – Iwickowo, Bieskowo, Młynkowo (od 14,00)

Poniedziałek 7 stycznia 2019 r. – Stopka (od 14,00)

Wtorek 8 stycznia 2019 r. – Koronowo ul. Malinowa, Czereśniowa,
                                                 Orzechowa, Jabłoniowa, Morelowa,
                                                 Brzoskwiniowa, Wiśniowa, Truskawkowa,
                                                 Brzegowa,  Krótka, Daleka, Krzywa, Podmiejska,
                                                 Bulwarowa, Na Skarpie, Ustronie, Spacerowa,
                                                 Objazdowa, Plebanka i ul. Pomianowskiego od
                                                 lasu w stronę Samociążka (godz. 14,00)

Środa 9 stycznia 2019 r. – Pieczyska – działki, ul. Paprociowa, Konwaliowa,
                                                 Lisia, Zajęcza, Rysia, Azaliowa, Aleje Św. Jana
                                                 Pawła II, ul. Pieczyska, Leszczynowa, Lipkusz,
                                                 Wierzbowa (godz. 14,00)  

Czwartek 10 stycznia 2019 r. – Wilcze Gardło, ul. Dolomitowa, Kwarcowa,
                                                 Krzemowa, Bazaltowa, Amarantowa, Nefrytowa,
                                                 Topazowa, Lazurowa, Tęczowa, Błękitna,
                                                 Diamentowa, Bursztynowa, Szmaragdowa,
                                                 Koralowa, Turkusowa, Perłowa, Rubinowa,
                                                 Agatowa, Szafirowa, Granitowa, Plażowa,
                                                 Żeglarska, Wczasowa, Kąpielowa, Kajakowa,
                                                 Osiedle Leśne, Letniskowa, ul. Tuszyny
                                                 (godz. 14,00)

Piątek 11 stycznia 2019 r.  – ul. Słoneczna, Nadrzeczna, Pochmurna,
                                                 Strumykowa, Pogodna,
                                                 Osiedle za Pilawą ul. Sportowa, Targowa,
                                                 Łubinowa, Makowa, Modrakowa, Kąkolowa,
                                                 Rumiankowa, Owsiana, Zbożowa, Orkiszowa,
                                                 Jęczmienna, Siewna, Orna, Żytnia (godz. 14,00)

Sobota 12 stycznia 2019 r.   – Stary Dwór (godz. 10,00)

Niedziela 13 stycznia 2019 r. – ul. Przemysłowa (godz. 14,30)

Poniedziałek 14 stycznia 2019 r. – Okole (godz. 14,00)

logotyp1 logotyp2 logotyp3 logotyp4

© 2014 Parafia WNMP w Koronowie. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies