IMG 0665 kopia KopiowanieDzień 11 Listopada powinien być dla każdego Polaka jednym z najważniejszych dni w roku. Polska po 123 latach staję się "Niepodległą". Dlatego powinniśmy być wdzięczni przede wszystkim dobremu Bogu,  że wejrzał na wołanie swojego ludu. Tego dnia w naszej parafii dziękowaliśmy za dar wolnej Polski i prosiliśmy, aby Pan zachował ją od wszelkiego zła i błogosławił Jej. Pamiętajmy, że wolność jest dla nas wszystkich wielkim zadaniem, które stawia nam Pan. Czujmy się za ten kraj odpowiedzialni! Galeria zdjęć ! Zobacz tutaj!

DSCF0031 KopiowaniePamiętajmy w miesiącu Listopadzie w sposób szczególny o wszystkich zmarłych. Oni bardzo potrzebują naszej modlitwy, aby dostąpić zbawienia. Uczmy młode pokolenia, że należy modlić się za zmarłych. Niech nigdy w naszym Narodzie nie zgaśnie pamięć o tych którrzy wyprzedzili nas w pielgrzymce do nieba. Pamiętajmy o zmarłych: z naszych rodzin, zmarłych bohaterach w walce o wolną Polskę, ludzi którzy oddali życie za wiarę. Bądźmy wdzięczni za dar ich życia. Zobacz galerię zdjęć! (Kliknij)

IMG 9797 KopiowanieOstatniego dnia października, w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych (31.10), w naszej parafii odbył się "Bal Wszystkich Świętych". Dzieci przebierały się za świętych i błogosławionych. Na sali można było spotkać: św. Antoniego, św. Ojca Pio, św. Ritę, czy św. Karolinę Kózkównę. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za czynny udział w naszym świętowaniu. Jesteśmy także wdzięczni Zespołowi Szkół nr.1 w Koronowie za udostępnienie sali gimnastycznej. Po balu odbyło się uwielbienie Najświętszego Sakramentu z uczczeniem relikwii świętych. Galeria zdjęć ! Kliknij tutaj!

Plakat WDN w Koronowie 15 17.11.2019

Jeśli jesteście zainteresowani zapisem na Weekend dla narzeczonych wypełnijcie formularz ! (KLIKNIJ TUTAJ!)