DSC07717W dniach od 2 do 4 czerwca w naszej parafii odbył się "Weekend dla narzeczonych", w którym wzięło udział 17 par narzeczonych. Prowadzące pary małżeńskie wraz z kapłanami, zaprosili uczestników do zatrzymania się nad kilkoma kwestiami istotnymi dla życia małżeńskiego i rodzinnego. Nie zabrakło oczywiście Eucharystii, spowiedzi i rozmów.

20170526 1552591W ostatni weekend majowy (26-28 maja), część naszej wspólnoty wzięła udział w diecezjalnym spływie kajakowym szlakiem św. Jana Pawła II. Każdy dzień w tak dużej grupie młodych ludzi dawał nam nie tylko wiele radości i niezapomnianych przeżyć, ale także umocnił naszego ducha! Tegoroczna trasa prowadziła z Lipusza do Wojtala.  Relacja ze spływu!

IMG 8724 KopiowanieW sobotę 13 maja przypada 100 Rocznica Objawień Matki Bożej w Fatimie. Mszy Świętej o godzinie 18:00, przewodniczył Ks. Proboszcz Ryszard Hirsz, która została zakończona uroczystą procesją światła z figurą Matki Bożej Fatimskiej. GALERIA ZDJĘĆ!!!

18336753 1671667943139637 1501844176 nW sobotę i niedzielę (6, 7 maja) w naszej parafii, miała miejsce uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Blisko 180 dzieci, po raz pierwszy przyjęło Pana Jezusa do swojego serca. Dzieci przez najbliższy tydzień będą uczestniczyć w  " Białym tygodniu", a w piątek udadzą się do sanktuarium Matki Bożej w Byszewie, podsumowując "Biały Tydzień". Wszystkim dzieciom życzymy Bożego błogosławieństwa i wielu łask. GALERIA ZDJĘĆ!