IMG 20221204 WA0009

Z racji nadchodzącego wspomnienia św. Mikołaja, (tzw. mikołajek) Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie wraz we współpracy z naszą parafią zorganizował występ zespołu dziecięcego Arka Noego. Koncert odbył się w Bazylice.

Galeria zdjęć, kliknij tutaj.

IMG 20221130 183236

W środę 30 listopada przeżywaliśmy uroczystość odpustową św. Andrzeja. Apostoł patronuje naszemu kościołowi filialnemu. Sumie odpustowej przewodniczył proboszcz parafii w Pruszczu ks. Damian Florczak. Podczas Mszy została ustanowiona nowa Róża męska pod wezwaniem św. Andrzeja. Gratulujemy odwagi, dzięujemy za otwartość i modlitwę oraz zapraszamy do wstępowania w szeregi Żywego Różańca. Kontakt: ks. Piotr Kotras.

Galeria zdjęć, kliknij tutaj.

IMG 20221123 WA0009

Młodzież ze Wspólnoty Kręgu Biblijnego działającego przy naszej parafii proponuje w tym roku kalendarz adwentowy. Jest to bardzo dobre przygotowanie do nadchodzących Świąt Narodzenia Pańskiego. Zapraszamy do wzięcia udziału!

Kliknij tutaj!

IMG 20221120 WA0033W ramach Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii odbył się Dekanalny Dzień Młodzieży. Niedzielne popołudnie spędziliśmy wraz z młodzieżą na modlitwie, uwielbieniu Boga w Najświętszym Sakramencie oraz spotkaniu. Dziękujemy młodzieży za obecność, modlitwę, animatorom oraz diakonii muzycznej za wszelką pomoc w organizacji oraz udział.

Galeria zdjęć, kliknij tutaj!

logotyp1  ffffff.jpg logo.png logotyp2 sygnet.png R.png logotyp4 centrum-wiez.jpg