pieczec

jp2

18 maja 2020 roku wspominaliśmy jubileusz 100 lecia ziemskich urodzin świętego Jana Pawła II. W naszym kościele parafialnym odprawiliśmy Mszę Świętą oraz nabożeństwo ku czci Świętego Papieża, aby dziękując po raz kolejny Dobremu Bogu za dar i posługę naszego rodaka, prosić za Jego wstawiennictwem o błogosławieństwo dla naszych rodzin, parafii i całego świata. 

Z powodów wszystkim dobrze znanych obchody rocznicowe niestety przybrały skromniejszy wymiar. Cieszymy się jednak i zachęcamy do zapoznania się z krótkim filmikiem, który zrealizowali nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Koronowie. Niech prezentacja zawartych w nim treści zachęca nas do sięgania po duchowy testament Świętego Jana Pawła II, który zostawił nam w tak wielu przemówieniach, kazaniach, adhortacjach i encyklikach.    Wyświetl film

logotyp1 logotyp2 logotyp3 logotyp4

© 2014 Parafia WNMP w Koronowie. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies