pieczec

received 597096660890551W tegoczornym Tygodniu Biblijnym młodzież z Kręgu Biblijnego naszej parafii zaprosiła nas do uczestnictwa w akcji parafialnej DOBRA NOWINA. Przez cały tydzień z różnych stron napływały do nas zdjęcia z własnym, domowym egzemplarzem Pisma Świętego, jako znak, że chcemy żyć przede wszystkim Słowem Życia, Dobrą Nowiną o Jezusie Chrystusie. Przedstawiamy owoce akcji w postaci galerii zdjęć "DOBRA NOWINA 2020". 

 

Spotkajmy się w galerii

logotyp1 logotyp2 logotyp3 logotyp4

© 2014 Parafia WNMP w Koronowie. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies