Wniębowzięcie NMPDnia 15.08.2019 przeżywaliśmy w naszej parafii  uroczystość odpustową, czyli Wniebowzięcię Najświętszej Maryi Panny. Jest to jedna z najważniejszych uroczystości przeżywanych w kościele katolickim, ponieważ Matka naszego odkupiciela zostaje wyniesiona do niebieskiej chwały przez stwórcę, aby uczynić ją najpiękniejszą koroną stworzenia, Matką rodzaju ludzkiego i ucieczką grzeszników.

Galeria zdjęć! Odpust WNMP! ZOBACZ!

Galeria zdjęć z IV FESTYNU PARAFIALNEGO. ZOBACZ!

Pragniemy bardzo podziękować Wam za tak liczne przybycie na tę uroczystosć, a także jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie w oraganizację IV Festynu Parfialnego. Dziękujemy wszystkim firmom i sposnorom za okazaną pomoc materialną. Wszystkim zaangażowanym wspólnotom pragniemy złożyć wyrazy uznania za poświęcenie w służbie na rzecz parafii. W sposób szczególny okazujemy największą wdzięczność dobremu  Bogu za to, że wszyscy mogli  poczuć się tego dnia, jak jedna wielka rodzina, która obochodzi uroczystość swojej mamy. Bóg zapłać!