pieczec

  • baner1a.jpg
  • baner2a.jpg
  • baner3a.jpg

IMAG0177Dzieci z naszej parafii w minione wakacje pod opięką księdza Dawida wybrały się na kolonie parafialne, aby wspólnie spędzić czas wypoczynku. W tym roku wyruszli, aby podbić Morze Bałtyckie w Ostrowie koło Karwii. Wspólna integracja dzieci i opiekunów sprawiła, że wyjazd uważamy za bardzo udany. Już nie możemy doczekać się wyjazdu, który czeka nas w przyszłe wakacje. Dzieciom życzymy sukcesów w nauce i zachęcamy do obejrzenia zdjęć, aby wspólnie powspominać ten czas. Galeria zdjęć ! Kliknij tutaj!

logotyp1 logotyp2 logotyp3 logotyp4

© 2014 Parafia WNMP w Koronowie. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies