IMAG0177Dzieci z naszej parafii w minione wakacje pod opięką księdza Dawida wybrały się na kolonie parafialne, aby wspólnie spędzić czas wypoczynku. W tym roku wyruszli, aby podbić Morze Bałtyckie w Ostrowie koło Karwii. Wspólna integracja dzieci i opiekunów sprawiła, że wyjazd uważamy za bardzo udany. Już nie możemy doczekać się wyjazdu, który czeka nas w przyszłe wakacje. Dzieciom życzymy sukcesów w nauce i zachęcamy do obejrzenia zdjęć, aby wspólnie powspominać ten czas. Galeria zdjęć ! Kliknij tutaj!