pieczec

0001Weekend dla narzeczonych to autorski program przygotowania do sakramentu małżeństwa prowadzony przez Zespół "DOBRY POCZĄTEK" powołany przez ks. Biskupa Diecezjalnego. Katechezy w formie dzielenia się świadectwem życia, prowadzą pary małżeńskie i księża. Wydarzenie to odbędzie się w naszej parafii w dniach od 31.05 do 02.06.2019 w Szkole Podstawowej nr 1. Kontakt w sprawie zapisów z naszym ks. wikariuszem Michałem zawarty na plakacie.

 

 

logotyp1 logotyp2 logotyp3 logotyp4

© 2014 Parafia WNMP w Koronowie. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies