pieczec

  • baner1a.jpg
  • baner2a.jpg
  • baner3a.jpg

IMG 9975 kopiag Kopiowanie W naszej parafii już po raz kolejny odbyła się droga krzyżowa ulicami Koronowa. Bardzo czynnie zaangażowali się w nią nasi parafianie przez czytanie i rozważanie stacji. To wyjątkowe nabożeństwo stało się tradycją naszej parafii  i świadectwem  wiary. Jednoczymy się z tym, który z miłości oddał swoje życie na krzyżu. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzieli w niej udział.

Galeria zdjęć! Kliknij tutaj!

 

logotyp1 logotyp2 logotyp3 logotyp4

© 2014 Parafia WNMP w Koronowie. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies