Domownicy Boga logoDnia 23 września nasza wspólnota "Domowników Boga" przeżyła swój pierwszy diecezjalny dzień skupienia, który odbył się w bibliotece pelplińskiej im. Bp. Jana Szlagi. Wszytko rozpoczęło się już o godzinie 11.00, przywitaniem i wspólnym uwielbieniem Jezusa Chrystusa. Wspólnoty z całej diecezji pelplińskiej mogły się pierwszy raz zobaczyć i dowiedzieć się jak to dzieło funkcjonuje w innych parafiach. Był czas na obiad jak i wysluchanie konferencji. Cały dzień zakończył się Mszą Święta której przewodniczył JE. Bp. Ryszard Kasyna. Podczas Eucharystii w naszej diecezji rozpoczęła się peregrynacja Matki Bożej Fatimskiej.

Domownicy Boga logoDomownicy Boga logoDomownicy Boga logoDomownicy Boga logoDomownicy Boga logoDomownicy Boga logo