pieczec

  • baner3a.jpg
  • baner1a.jpg
  • baner2a.jpg

Domownicy Boga logoDnia 23 września nasza wspólnota "Domowników Boga" przeżyła swój pierwszy diecezjalny dzień skupienia, który odbył się w bibliotece pelplińskiej im. Bp. Jana Szlagi. Wszytko rozpoczęło się już o godzinie 11.00, przywitaniem i wspólnym uwielbieniem Jezusa Chrystusa. Wspólnoty z całej diecezji pelplińskiej mogły się pierwszy raz zobaczyć i dowiedzieć się jak to dzieło funkcjonuje w innych parafiach. Był czas na obiad jak i wysluchanie konferencji. Cały dzień zakończył się Mszą Święta której przewodniczył JE. Bp. Ryszard Kasyna. Podczas Eucharystii w naszej diecezji rozpoczęła się peregrynacja Matki Bożej Fatimskiej.

Domownicy Boga logoDomownicy Boga logoDomownicy Boga logoDomownicy Boga logoDomownicy Boga logoDomownicy Boga logo

logotyp1 logotyp2 logotyp3 logotyp4

© 2014 Parafia WNMP w Koronowie. Wykonanie: Studio WWW | Projektowanie stron www

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies